Biznesa žurnāls KAPITĀLS 2019. gada 13. septembrī visas dienas garumā organizē izklaidējošu un saliedējošu pasākumu uzņēmumu komandām. Tas pulcē visdažādāko jomu pārstāvjus, lai, veselīgas konkurences mudināti, tie sacenstos rallija maršrutā un savā starpā iedibinātu jaunu, ilgtspējīgu sadarbību. Maršruts: Rīgas un Siguldas apkaimes.

 

KOMANDAS SALIEDĒŠANAS PASĀKUMS

 

Rallija mērķis ir izaicināt, vienot un motivēt Latvijas veiksmīgākos uzņēmumus veselīgai sāncensībai savā starpā un veiksmīgam kopdarbam komandā, kā arī popularizēt aktīvu dzīvesveidu.

KĀ TAS DARBOJAS?

Ekipāžas – komandas 4 cilvēku sastāvā no dažādu jomu uzņēmumiem piesakās pasākumam. Startē no jebkuras vietas (uzņēmuma darba vieta var būt jebkur Latvijā). Dalībnieki aicināti piedalīties ar uzņēmumu vai privātajām automašīnām, kas būs daļa no piedzīvojuma. Ekipāžu skaits vienam uzņēmumam nav ierobežots. Dalībnieki, ievērojot CSN, pārvietojas pa organizatoru sagatavotajiem kontrolpunktiem. Katrs uzņēmums maršrutu veido pats, pildot aplikācijā dotos pārbaudījumus un risinot atjautības uzdevumus.

KĀDS IR SACENSĪBU MĒRĶIS?

Spēcīga un motivēta komanda ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem konkurētspējas nodrošināšanai gan sacensībās, gan biznesā – veiksmīgākas ir komandas, kuras tic kopīgiem mērķiem un kuru darbs tiek organizēts pārdomāti un tālredzīgi. Rallijs sniegs darbiniekiem iespēju nokļūt ārpus ierastās vides, reaģēt negaidītās situācijās, saprasties savā starpā, pieņemt kopīgus lēmumus, izstrādāt stratēģiju, lai virzītos tuvāk mērķim.

 

Papildu info un reģistrācija: www.uznemumurallijs.lv

Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „Jaunais kapitāls”
Vien. Reģ. Nr.: 40103884003
Adrese: Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
Banka: AS SEB BANKA
Kods: UNLALV2X
Konts: LV85UNLA0055000086257

Sazināties ar mums

+37127267222
kapitals@kapitals.lv

Kā mūs atrast?

Pētersalas biznesa centrs
Rūpniecības iela 54
Rīga, LV-1045