REĢISTRĀCIJA

Vai tev ikdienā nākas runāt publiski? Varbūt tev jāuzstājas bieži, bet tas nesagādā prieku?

Ja tu vēlies publiski runāt izcili, tad šī iedvesmas meistarklase noteikti ir solis tuvāk izcilība! Sapulcē pārliecinoši izteikt viedokli, prezentēt ideju investoram, uzstāties ar prezentāciju uz skatuves, aizstāvēt diplomdarbu augstskolā vai jebkur citur, kur tevi klausās auditorija. Šī meistarklase ir domāta ikvienam, kas jūtas nedroši publikas priekšā!

 Šajā dienā pasākuma lektoru uzdevums ir sniegt tev praktiskus padomus un rīkus, kā veiksmīgi uzstāties cilvēku priekšā izteiksmīgi un pārliecinoši un kā tikt galā ar uztraukumu un lampu drudzi. Ja tev ir jāprezentē vadībai pārskats, sapulcē jāuzrunā darbinieki, jāuzstājas augstskolā, jārunā investoru priekšā vai jebkurā citā pasākumā, kur kāds klausās, – tev šeit ir jābūt! Iedvesmas meistarklasē iztirzāsim 5 galvenās tēmas: personīgais zīmols, prezentācijas saturs, verbālā un neverbālā komunikācija, argumentācija, uztraukums jeb lampu drudzis. 

Iedvesmas meistarklase domāta ikvienam, kas vēlas uzlabot savas publiskās runas prasmes un gūt iedvesmu turpināt ceļu uz savu mērķi – uzstāties izcili!

 

Datums: 4. aprīlis

Vieta: VEF Kvartāla kamerzāle, Ieriķu iela 5A

Programma

13.50
Ierašanās un gatavošanās iedvesmas meistarklasei

14.00
KAS runā publiski?

Inga Ezera

Kas tu esi? Kāds ir tavs mērķis? Kādu vērtību tu sniedz un kādu ziņu nes pasaulē? Kā veidot personīgo zīmolu un kā veiksmīgāk veidot savu karjeru un biznesu, – to visu prezentēs Inga Ezera, personīgā zīmola un līderības attīstības koučs, pieredzējusi starptautisku uzņēmumu personāla vadītāja un valdes locekle Rietumeiropā, Latīņamerikā, Anglijā un Vidējos Austrumos.

14.40
KO runā publiski?

Kristaps Pētersons

Saturs ir karalis. Kā to pienācīgi apģērbt, lai pārliecinātu, lai iedvesmotu, lai radītu patīkamas izjūtas – uz šiem jautājumiem atbildi zina bijušais žurnālists ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, patlaban prezentāciju meistars – Kristaps Pētersons. Viņš dalīsies ar trim populārākajām stāstniecības formulām, ko savā ikdienā izmanto daudzas Fortune500 kompānijas.

15.20
KĀ runā publiski?

Oskars Priede

Ja tev ir lielisks un interesants vēstījums un saturs, bet ķermeņa valoda nav izteiksmīga un balss ir tik klusa, ka tevi nevar sadzirdēt, uzstāšanās nebūs veiksmīga. Pārliecinošas verbālās un neverbālās publiskās runas praktiskos ieteikumus saņemsi no lektora Oskara Priedes, kurš ikdienā kā prezentēšanas prasmju treneris māca, kā iekustināt auditoriju un kā padarīt uzstāšanos dzīvīgu.

16.00
Enerģijas pauze

16.30
Argumentēta runa publiski

Rasmuss Filips Geks

Lai veiksmīgi aizstāvētu savu pozīciju, publiskajā runā svarīgi izmantot arī argumentus. Taču pat fakti un pierādījumi var būt nepārliecinoši, ja tiem nav skaidra un spēcīga pamata. Kā modelēt argumentus, lai tie būtu strukturēti un pārliecinoši? Kādas metodes izmantot, lai auditorija argumentus saprastu un atcerētos? To iedvesmas meistarklasē pastāstīs un praktiskus padomus sniegs Latvijas Debašu asociācijas “Quo tu domā?” valdes loceklis un Triviums argumentācijas un kritiskās domāšanas pasniedzējs Rasmuss Filips Geks!

17.30
Runā publiski bez uztraukuma!

Artūrs Miksons

Vai, uzstājoties publiski, tevi pārņem uztraukums? Tas ir normāli! Taču reizēm tas ir tik spēcīgs, ka gandrīz vai paralizē, pirms pat esi ticis līdz runāšanai. RSU Psihosomatikas klīnikas psihoterapeits, Rīgas Stradiņa universitātes docētājs Artūrs Miksons sniegs ieskatu tajā, kur īsti sakņojas lampu drudzis un kā ar to tikt galā.

Reģistrācija

RUNĀ PUBLISKI

STANDARTA CENA  

Aktīva līdz 03.04.19.

59'00

+ PVN

Reģistrācija slēgta

iekļauts

Dalība iedvesmas meistarklasē

Lektoru prezentācijas

Kafijas pauze

Ja vēlaties kļūt par konferenes lektoru, atbalstītāju vai sponsoru,
lūdzu rakstīt ziņu: kapitals@kapitals.lv

 

PRIVĀTUMA ATRUNA

Norises vieta

Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „Jaunais kapitāls”
Vien. Reģ. Nr.: 40103884003
Adrese: Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
Banka: AS SEB BANKA
Kods: UNLALV2X
Konts: LV85UNLA0055000086257

Sazināties ar mums

+37127267222
kapitals@kapitals.lv

Kā mūs atrast?

Pētersalas biznesa centrs
Rūpniecības iela 54
Rīga, LV-1045