PAR MUMS

Digitālās komunikācijas laikmetā nekas nespēj aizstāt iespaidus un iedvesmu, jaunas zināšanas, biznesa kontaktus, domu un ideju apmaiņu klātienē. Klātienē – visdažādāko tēmu un aktualitāšu pasākumos. Mēs esam pasākumu organizēšanas profesionāļi – pilna servisa biznesa pasākumu organizēšanas uzņēmums, kurā ir apvienoti profesionāli projektu vadītāji ar pieredzi starptautisku un vietēja mēroga konferenču, semināru, forumu, meistarklašu un citu formātu pasākumu organizēšanā. Kapitāls Networks komanda parūpēsies, lai pasākums gan atbilst jūsu vajadzībām, gan norit visaugstākajā līmenī, sākot ar pašiem pamatiem – saistošām tēmām, izciliem lektoriem, profesionālu augstas kvalitātes organizāciju, beidzot ar apmeklētāju piesaisti un pasākuma reklāmu un publicitāti. Būdami daļa no ekonomikas un biznesa žurnāla Kapitāls, mēs, apvienojot labākās kompetences, esam izveidojuši pieredzes bagātu profesionāļu komandu un stabilu sadarbības partneru loku kvalitatīva pakalpojuma sniegšanai. Mūsu uzdevums ir nodrošināt pilnu pasākuma organizēšanas pakalpojumu ciklu: pasākuma satura izstrāde; pieredzējušu un profesionālu lektoru piesaiste; organizatoriskie jautājumi, atrodot piemērotas telpas, ēdināšanu, tehnisko aprīkojumu; pasākuma vizuālā identitāte, prezentācijas materiālu izveidošana un izgatavošana; komunikācija ar dalībniekiem; viesu un lektoru sagaidīšana un izmitināšana. Mēs nodrošināsim un uzraudzīsim pasākuma norisi, piedāvāsim profesionālus pasākuma moderatorus, nodrošināsim foto un video pakalpojumus, kā arī radošus un inovatīvus risinājumus, lai tieši jūsu pasākums būtu unikāls un īpašs.

 

Žurnāls “Kapitāls” dibināts 1998. gadā un, vairākkārt mainot formu un saturu, tas saglabājis un turpina ikmēneša analītiskā biznesa izdevuma misiju Latvijas mediju tirgū. Paralēli drukātajam izdevumam auditorijai žurnālu var lasīt un abonēt arī elektroniskā versijā. Žurnāla tematika palīdz lasītājam iepazīt un vērtēt biznesa un politekonomiskos procesus gan Latvijā, gan starptautiski, lai gan vairotu personisko kapitālu, gan attīstītu Latvijas tautsaimniecību. Žurnāls ilggadīgi veidojis arī tradīcijas publicēt dažādus uzņēmumu, uzņēmēju un zīmolu topus, kā arī izvērstus pētījumus. Žurnāla veidošanā piedalās plašs autoru loks, kas veicina skatījumu un viedokļu dažādību. Vairākus gadus žurnāla satura tapšanu veicinājusi redkolēģija, kuras sastāvā ir vairāki desmiti veiksmīgu Latvijas uzņēmēju un nozaru profesionāļu. Savukārt reklāma žurnālā reklāmdevējiem ļauj tieši sasniegt Latvijas ekonomiski aktīvāko auditoriju. Kopš 2017.gada maija žurnāla “Kapitāls” izdevējs ir SIA ”Jaunais Kapitāls”, kas iegādājies izdevēja tiesības, piesaistot jaunus partnerus un veidojot jaunu komandu turpmākai attīstībai, lai sniegtu vēl kvalitatīvāku saturu lasītājiem un labākus piedāvājumus reklāmdevējiem.

Komanda

Zanda

Zanda Lazda

Valdes priekšsēdētāja

zanda.lazda@kapitals.lv

BEL29078

Elīna Stengrēvica

Žurnāla "Kapitāls" galvenā redaktore

elina.stengrevica@kapitals.lv

Nora

Nora Matuzka

Projektu vadītāja

nora.matuzka@kapitals.lv

ARTA

Arta Vītoliņa

Pasākumu projektu vadītāja

arta.vitolina@kapitals.lv

EDVARTS KN

Edvarts Emersons

Projektu vadītājs

edvarts.emersons@kapitals.lv

ANCE KN

Ance Zaķe

Projektu vadītāja

ance.zake@kapitals.lv

Uztici veidot savu pasākumu mums!

Mēs, „Kapitāls networks” komanda, esam pārliecināti, katrā situācijā var atrast visvairāk piemēroto un efektīvāko risinājumu. Rakstiet un mēs parūpēsimies, lai pasākums gan atbilst jūsu vajadzībām, gan norit visaugstākajā līmenī.Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „Jaunais kapitāls”
Vien. Reģ. Nr.: 40103884003
Adrese: Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
Banka: AS SEB BANKA
Kods: UNLALV2X
Konts: LV85UNLA0055000086257

Sazināties ar mums

+37127267222
kapitals@kapitals.lv

Kā mūs atrast?

Pētersalas biznesa centrs
Rūpniecības iela 54
Rīga, LV-1045