Reģistrācija slēgta

Marketing Shake jeb Mārketinga kokteilis ir pasākums, kas šovasar jāapmeklē ikvienam sevi cienošam mārketinga sensejamBrīvā un radošā noskaņā krāsainā šeikerī sajauksim unikālus pieredzes stāstus, praktiskās zināšanas, datu analizēšanu, interesantus faktus un jaunākos mārketinga trendusKad kokteilis būs gatavs, atlaidīsimies K.K. fon Stricka villas dārzā un baudīsim to iedvesmojošas mūzikas pavadībā. Vai esi gatavs pievienoties un iedot draivu savam radošajam garam?

Programma

09.30
Vasaras welcome kokteilis

10.30
Ko darīt, lai mārketings uzņēmumam būtu vajadzīgs arī pēc pieciem gadiem

Valters Kaže

Ex Novo

10.50
Mārketings nav par bukletiem un baloniem. Pragmatisks biznesa instruments, kas palīdz pelnīt!

Kristians Pudans

Altum

11.10
Inovāciju iespējas pētījumos

Inta Priedola

Kantar TNS

pētījumu eksperte

11.30
GDPR mīti un patiesība

Ivo Klotiņš

KLOTIŅI SERĢIS

vadošais partneris, zvērināts advokāts

11.50
Brīvais laiks muižas dārzā

13.00
Diskusija: Efektīvs mārketings dažādos uzņēmuma vecumposmos

Toms Kreicbergs

Indexo

Aigars Ruņģis

Valmiermuiža

TBC

13.40
Manipulatīvā uzvedība

Ģirts Polis

Amazone Grupa lv MrPolis.com

14.00
Efektīva sadarbība ar viedokļu līderiem

Diāna Kubasova

Modele, skaistuma un modes blogere

14.20
Ko darīt, kad pēkšņi viss ir slikti. Krīzes komunikācija

Ivars Svilāns

Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem

14.50
Tīklošanās svaigā gaisā

15.40
Kāpēc mārketinga speciālistam jābūt lielā uzņēmuma valdē

Kristaps Siliņš

McCANN Riga

Valdes priekšsēdētājs un partneris

16.20
Lietojamība skaitļos

Ilze Tenase

CUBE

UX speciāliste un Klientu servisa vadītāja

16.50
Precīzi orientēts B2B mārketings plašākai publikai rada iespaidu par mārketinga neesamību!

Jānis Zeltiņš

Vizulo

17.10
Case study – mācībstundas un izaicinājumi. pirmie soļi zīmola izveidē pēc 6 banku apvienošanas Baltijas tirgū

Signe Lonerte

Luminor Grupa

komunikācijas vadītāja

18.00
Dream pop grupas POLIFAUNA koncerts villas dārzā, vasarīgi kokteiļi, tīklošana un kāds noslēpumains vakara pārsteigums!

Reģistrācija

MARKETING SHAKE

REĢISTRĀCIJA 

127'00

+ PVN

Reģistrācija slēgta

iekļauts

Dalība konferencē

Lektoru prezentācijas

Izdales materiāli

Vasarīgi kokteiļi

Ūdens

Koncerts

 

Ja vēlaties kļūt par konferenes lektoru, atbalstītāju vai sponsoru,
lūdzu rakstīt ziņu: kapitals@kapitals.lv

 

PRIVĀTUMA ATRUNA

 

Šī privātuma atruna nosaka kā SIA “Jaunais kapitāls”, reģistrācijas numurs 40103884003, juridiskā adrese Rīgā, Rūpniecības ielā 54, kontaktinformācija kapitals@kapitals.lv, kā pārzinis apstrādā jūsu datus un nodrošina jūsu kā datu subjekta tiesības atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (“Regula”).

 

Aicinām jūs rūpīgi iepazīties uz šo privātuma atrunu, jo tā satur svarīgu informāciju, kura mums jums ir jāsniedz, iegūstot no jums personas datus. Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz jums kā fizisku personu, piemēram, vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un cita informācija.

 

Datu apstrādes apjoms, nolūks un pamats

  • mēs apstrādājam šādus jūsu personas datus – vārds, uzvārds, ieņemamais amats uzņēmumā, kontaktinformācija (e-pasta adrese, telefona numurus);
  • mēs apstrādājam jūsu datus, lai sniegtu jums kā biznesa vides pārstāvim pilnīgu, vispusīgu un aktuālu informāciju par mūsu rīkotajām biznesa konferencēm un citiem šāda veida pasākumiem, un lai nodrošinātu jums, jūsu biznesa partneriem, kolēģiem un darbiniekiem  iespēju tajos piedalīties;
  • mēs apstrādājam jūsu datus pamatojoties uz jūsu piekrišanu; jums ir tiesības brīvi izlemt, vai saņemt no mums informāciju un mūsu pakalpojumus.

 

Datu uzglabāšana

Mēs apstrādāsim jūsu datus tik ilgi, kamēr jums būs interese saņemt no mums pakalpojumus.

 

Datu nodošana

Ņemot vērā jums nepieciešamos pakalpojumus, mēs varam nodot jūsu datus fiziskām un juridiskām personām (datu apstrādātājiem), lai mūsu vārdā veiktu atsevišķas apstrādes darbības.

Parasti mēs nenododam jūsu datus trešajām personām, tomēr gadījumos, ja jūs izsakiet savu piekrišanu, mēs varam nodot jūsu datus mūsu uzticamiem sadarbības partneriem.

Tiesību aktos noteiktajos gadījumos jūsu dati var tikt izpausti tiesību aizsardzības iestādēm un citām kompetentām valsts vai pašvaldību institūcijām pēc to ieprasījuma, vai, aizstāvot mūsu tiesiskās intereses, sakarā ar pret mums iesniegtām prasībām.

 

Datu drošība

Dalībnieka dati tiks glabāti uz drošiem serveriem Eiropas Ekonomiskajā Zonā, pielietojot visus saprātīgus tehnoloģiskus un organizatoriskus pasākumus, kas ir pieejami, lai nodrošinātos pret neatļautu piekļuvi.

 

Datu piekļuve un labošana

Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par saviem datiem, kas ir mūsu rīcībā, t.i., izmantot datu subjekta piekļuves tiesības. Tāpat jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu un papildinātu mūsu rīcībā esošus datus, kas varētu būt neprecīzi vai kas ir mainījušies, kopš jūs mums to nodevāt. Regulā noteiktos gadījumos, Jums ir tiesības prasīt arī datu dzēšanu.

 

Iebildumi pret datu izmantošanu

Jūs varat pieprasīt, lai, Regulā noteiktos gadījumos, mēs ierobežojam veidus, kādos mēs izmantojam dalībnieka datus, vai iebilst atsevišķiem apstrādes veidiem. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.

 

Datu pārnesamība

Jums ir tiesības prasīt saņemt personas datus, kurus, jūs esat mums sniedzis, un prasīt, lai, mēs nosūtām personas datus, kurus jūs esat mums sniedzis, citam pārzinim, ja tas ir iespējams.

 

Iesniegumu, pieprasījumu, iebildumu iesniegšana

Jebkādi iesniegumi, pieprasījumi, iebildumi uzziņas vai jautājumi par dalībnieka personas datu izmantošanu var tikt nosūtīti mums uz adresi Rūpniecības iela 54, Rīga, LV 1045 vai e-pastu kapitals@kapitals.lv. Mēs tos izskatīsim bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā mēneša laikā informēsim par darbībām, kas pēc jūsu iesnieguma veiktas, vai par objektīvu nepieciešamību pagarināt termiņu.

 

Tiesības iesniegt sūdzības

Ja Jūs vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu rīcību datu apstrādē, jūs varat kontaktēties ar mums, lūdzot izskatīt gadījumu un iesniedzot to rakstveidā Rūpniecības ielā 54, Rīgā, LV1045 vai izmantojot e-pastu  kapitals@kapitals.lv.

 

Ja jūs neapmierinās mūsu atbilde vai jūs uzskatīsiet, ka mēs veicam personas datu apstrādi pretēji tiesību aktu prasībām, jūs varat iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei – Datu valsts inspekcijai. Sīkāku informāciju var atrast mājas lapā www.dvi.gov.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta:

Norises vieta

Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „Jaunais kapitāls”
Vien. Reģ. Nr.: 40103884003
Adrese: Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
Banka: AS SEB BANKA
Kods: UNLALV2X
Konts: LV85UNLA0055000086257

Sazināties ar mums

+37127267222
kapitals@kapitals.lv

Kā mūs atrast?

Pētersalas biznesa centrs
Rūpniecības iela 54
Rīga, LV-1045