26aprīlis
Uzzināt vairāk

Kļūt par supercilvēku homo sapiens ir gribējis jau sen. Cilvēces vēsturē tas ir ticis fiksēts mākslas un literatūras darbos. Arī mūsdienās cilvēks ik dienas vēlas labi justies, būt spēcīgs un vesels. Tagad tas viss ir sasniedzams reālāk nekā jebkad agrāk, jo mums ir lieliska iespēja savienot modernās tehnoloģijas, zinātni un gadu simtiem uzkrātās zināšanas par dabu. Biohakinga (angļu val. biohacking) definīcija: mērķtiecīgi uzlabota dzīve ar dabas, zinātnes un tehnoloģiju palīdzību.

Pasākuma spēļu istabā (playroom) tiks apvienotas jau pastāvošās spēcīgās Latvijas radošo cilvēku, sporta centru, zinātnes, tehnoloģiju un uztura ekspertu komūnas. Konference „Biohacking 2018” ir iecerēta kā izglītojoši izklaidējoši attīstoša vide, pēc kuras apmeklēšanas ikviens varētu teikt – esmu kļuvis par sevis paša uzlaboto versiju.

25maijs

SALES CHALLENGE jeb kā pārdot eskimosiem ledu

Iedvesmojoša piektdienas pēcpusdiena pārdošanas speciālistiem, pārdošanas vadītājiem – lai gūtu jaunus iespaidus, zināšanas, iedvesmotos, apmainītos ar informāciju un izklaidētos!

Kā es pārdodu, un kā es to varu izdarīt labāk? Kā to veiksmīgi dara mani kolēģi? Pārdošanas treniņš, motivācija, izklaide, atpūta. Pārdevēju F*CK UP.

 

Pasākuma mērķis:

- sniegt apmeklētājiem motivāciju tālākajam darba

- iedvesmot

- dalīties pieredzē

- iegūt zināšanas.

Uzzināt vairāk

Konferences

Arhīvs

Uztici veidot savu konferenci mums!

Sazināties ar mums

Uzzini pirmais


seko mums

mūsu rekvizīti

SIA „Jaunais kapitāls”
Vien. Reģ. Nr.: 40103884003
Adrese: Rūpniecības iela 54, Rīga, LV-1045
Banka: AS SEB BANKA
Kods: UNLALV2X
Konts: LV85UNLA0055000086257

Sazināties ar mums

+37127267222
kapitals@kapitals.lv

Kā mūs atrast?

Pētersalas biznesa centrs
Rūpniecības iela 54
Rīga, LV-1045